GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10166402
nr 1016 6402
Matservisdelar
25 del ca, Flytande blått, Gustafsberg/Rörstrand
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:47:12
800 kr
1.200 kr
Rörstrand